Eğitimlerimiz

E-Fatura E-Defter Eğitimi

2016 yılından itibaren  elektronik ortamda  fatura ve defter tutmakla zorunlu olan iş ortaklarımızın kayıtlarını doğru oluşturabilmeleri için, Enviro programı ve mevzuat ile ilgili bilgiler tarafımızca aktarılmıştır. GURU Yazılım olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu klavuzların yanı sıra sektörden edinmiş olduğumuz deneyimleri Enviro programında bütünleştirdik ve bu geliştirmelerin aktarımını eğitim ile geçekleştirdik.

E Defter ve E Fatura nın zorunlu olarak hayatımıza girmesiyle beraber iş ortaklarımıza firmalarında birebir olarak yaptığımız eğitimlerin yanı sıra kendi ofisimizde de ağırlama fırsatını yakaladık. Yapmış olduğumuz bu toplu eğitime anlaşmalı olduğumuz TÜRKKEP’i de davet ettik.

TÜRKKEP’in tecrübelerinden de müşterilerimizin faydalanmasını sağlamaya çalıştık. Özetle, GURU Yazılım olarak bizi çözüm ortağı olarak gören iş ortaklarımızın, devlete karşı olan yeni yükümlülüklerinde işlerini kolaylaştırmak adına uygulamalı eğitimler yaparak yeni döneme pürüzsüz bir geçiş yapmalarına yardımcı olmaya çalıştık.